Материалы и оборудование для ремонта и производства обуви.
У нас есть все!

(050) 331-90-08

(097) 521-28-81

Матеріали для ремонту взуття Київ

Матеріали для ремонту взуття Київ

Матеріали та кошти, які ми пропонуємо для ремонту та реставрації взуття, відомі будь-якому виробнику першокласної взуття. Завдяки ним можна здійснювати ремонт дорогого взуття в Києві, працювати з взуттям з будь-яких матеріалів, з будь складністю, використовуючи високоякісні матеріали, на основі передових технологій.

Ми пропонуємо вам в широкому асортименті такі матеріали для ремонту взуття: гума подметочная набоечних, підметки набійки, поліуретан, фурнітура, каблуки, підошва, шкіра, картон, клей, інструменти та ін матеріали для ремонту взуття.

Також, завдяки безпосередній співпраці з провідними вітчизняними та іноземними виробниками, на складі компанії в наявності і за прийнятними цінами є більше п'яти тисяч найменувань різних комплектуючих і матеріалів використовуваних в ремонті взуття. Це дозволяє повністю задовольнити потреби як майстрів по ремонту взуття, так і організацій займаються розповсюдженням цих матеріалів в регіонах.

Команда професіоналів завжди стежить за передовими технологіями і новинками асортименту, тому запропонує Вам матеріали для ремонту взуття, відповідні кращому показнику ціна-якість.

Наша компанія пропонує широкий асортимент матеріалів для ремонту взуття.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
Создание и продвижение сайта от компании "OZ"